pátek 26. června 2026

Výstup na Lysou

 

Minulou sobotu jsme se rozhodli trochu ochladit ve výškách, ale asi to úplně neklaplo.

Naštěstí bylo i chvílemi pod mrakem.

Šli jsme z Ostravice od vlaku po červené stále vzhůru.








Tady už typický pohled na Lysou s vysílačem, ale ještě tam stále nejsme 😁





Hurá, vrchol zdolán.

Lidi celkem dost, stínu málo, ale nějak se to rozprostřelo.






Tady už scházíme dolů a vzali jsme to jinou cestou, opět ale do Ostravice na vlak.




Přeju prima den a přežijete ta vedra.

Ilona










Žádné komentáře:

Okomentovat