Minulou sobotu jsme se rozhodli trochu ochladit ve výškách, ale asi to úplně neklaplo.
Naštěstí bylo i chvílemi pod mrakem.
Šli jsme z Ostravice od vlaku po červené stále vzhůru.
Tady už typický pohled na Lysou s vysílačem, ale ještě tam stále nejsme 😁
Hurá, vrchol zdolán.
Lidi celkem dost, stínu málo, ale nějak se to rozprostřelo.
Tady už scházíme dolů a vzali jsme to jinou cestou, opět ale do Ostravice na vlak.
Přeju prima den a přežijete ta vedra.
Ilona




















Žádné komentáře:
Okomentovat